خانه / دسته‌بندی نشده / داستان موفقیت شرکت لگو، تلاش بی وقفه و نامید نشدن! (انیمشن فارسی)

داستان موفقیت شرکت لگو، تلاش بی وقفه و نامید نشدن! (انیمشن فارسی)

خیلی از ما هدف های بزرگی داریم . هدف هایی که برای رسیدن به آن ها تلاش میکنیم . اما چرا به هدف های خود نمیرسیم؟ این سوالی است که این روز ها همه از خود میپرسند و جواب های مختلفی برای آن داده شده است. ولی اگر بخواهیم با خودمان صادق باشیم تنها دلیلی که باعث می شود ما موفق نشویم و به هدف های خودمان نرسیم این است که زود ناامید می شویم و با یک بار شکست خوردن بی خیال هدفمان می شویم. در حالی که تنها راه موفقیت و رسیدن به هدف، تلاش بی وقفه و نا امید نشدن است . شاید یکی از بهترین نمونه هایی که میتوان مثال زد داستان شرکت لگو(lego) است. برندی که از دل شکست های پی در پی به وجود آمد و رشد کرد و تنها یک پیام برای ما داشت؛ فقط تلاش کن! وقتی داستان این شرکت را مرور میکنیم، میبینیم که بهانه هایی که ما برای عدم نتیجه گرفتن خود میتراشیم ، در واقع توجیهاتی برای راضی کردن خودمان است که بر روی تلاش نکردمان میگذاریم.

البته خیلی از ما در مراحل ابتدایی مانده ایم . یعنی هنوز حتی هدف خود را نمیدانیم و اصلا نمیدانیم هدف گذاری چیست و یک برنامه ریزی هدفمند چه ویژگی هایی دارد. طی روز های گذشته سری مطالب وب سایت هدف در مورد برنامه ریزی، بررسی دلایل عدم موفقیت منتشر شده که در ادامه لین های این مطالب را می توانید ببینید:

این سری مطالب در مرود هدف گذاری و بررسی دلایل عدم موفقیت و احساس نارضایتی در زندگی است که به صورت کاربردی و از پایه روش های کاربردی موفقیت را بررسی میکند.

در ادامه می توانید انیمیشنی کوتاه و انگیزشی در مورد داستان جذاب به وجود آمدن و پیشرفت شرکت لگو را به زبان فارسی مشاهده کنید .

 

درباره‌ی heSystem

همچنین ببینید

اغلب مردم فکر میکنند زندگی میدان جنگ است!-بخش دوم: هدف گذاری کنید!

هدف : همیشه هدف خود را در ذهن خود نگه دارید و ببینید . در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *