خانه / روابط / رابطه خود را این افراد قطع کن – قسمت چهارم

رابطه خود را این افراد قطع کن – قسمت چهارم

در قسمت قبلی در مورد افراد دروغ گو صحبت کردیم.

 

ابن قسمت در مورد حسودها بحث می کنیم:

حسودها

حسودها هم مثل دروغ‌گوها شمارا قربانی اهداف و سودجویی‌های خود خواهند کرد. تفاوت این افراد با دروغ‌گوها این است که این افراد چون خودشان نمی‌توانند به پیشرفت و ارتقای مناسبی برسند درصدد براندازی شما از جایگاهتان خواهند بود. در هر مشورتی که با افراد حسود خواهید داشت با جوابی مواجه خواهید شد که به ضرر شما خواهد شد. حسودها کینه و نفرت خود را در دلشان نگه می‌دارند همیشه موجب می‌شوند تا ارتباطات شما با سایر افراد نیز گسترش نیابد. ارتباطات موجود و رو به بهبود شمارا در اثر حسادت نابود می‌کنند.

این افراد خود از هیچ موقعیتی احساس لذت و موفقیت نمی‌کنند و دائم چشمشان به سود و منافع دیگران است و چشم دیدن منافع دیگران را ندارند. حسودها حاضر هستند خودشان متحمل ضرر شوند تا دیگران هم از نفع و سودی نبرند. حسودها افراد مقایسه گری هستند و همه‌چیز را در مقایسه با دیگران می‌بینند و تا زمانی که کفه ترازو به نفع آن‌ها نباشد رضایت نمی‌دهند.

افراد حسود چون ارزش زیادی به موفقیت‌های خود نمی‌دهند حاضر به دیدن موفقیت شما هم نیستند و به شما القا می‌کنند که موفقیت‌های خودتان را هم نادیده بگیرید و کوچک بشمارید.

این افراد همیشه به دنبال کسب رضایت از بهره‌مند شدن از منافع دیگران هستند و از درون نمی‌توانند رضایت کسب کنند. دیدن موفقیت دیگران برای آن‌ها همانند زهر است و برای از بین بردن آن دست به هر کاری می‌زنند

درباره‌ی مهدی کربلایی

به کسانی که قصد بهبود شیوه زندگی خود را دارند کمک میکنم تا در کمترین زمان ممکن به سبک زندگی بهتری دست پیدا کنند. به نظر من یکی از دلایل نارضایتی افراد از زندگی، استفاده نکردن از روش ها و قوانین ساده جهان هستی است. روش کار من، همراهی و اموزش قدم به قدم این اصول و روش ها به کسانی است که در جستجوی معنی و مفهوم عمیق تری در زندگی شان هستند.

همچنین ببینید

رابطه خود ب این افراد را قطع کنید- قسمت 6

در این قسمت به نفرات دیگری را معرفی خواهم کرد تا ارتباط خود با وی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *