خانه / روابط / رابطه خود با این افراد قطع کنید- قسمت 5

رابطه خود با این افراد قطع کنید- قسمت 5

در قسمت قبلی در مورد افراد حسود بحث شد

 

در ادامه بحث در مورد افرادی که باید با آنها قطع ارتباط کنید و یا ارتباط خود را با انها در حداقل ترین حالت نگه دارید به افراد دمدمی مزاج یا افرادی که به یک عقیده خاص قایل نیستند و تکیه گاه فکری خاصی ندارند و در هر مورد به سمتی متمایل می شوند.

علت آن می تواند ترس، نداشتن عزت نفس، سودجویی یا سایر مسایل باشد ولی در هر حال نمی توان با این افراد یک کار مشترک انجام داد و به یک توافق خاص رسید. این افراد در کمک و مشاوره ذهن شما را دچار تشویش می کنند و گزینه های مختلف و مبهمی را پیش روی شما می گذارند.

این افراد مدتی با شما رابطه خوبی خواهند داشت و مدتی بعد از شما متنفر خواهند شد و رابطه شما با آنها همیشه دچار این افت و خیز خواهد بود. در زمان هایی که حال خوبی نداشته باشند و احساسات بد خود را بر روی شما تخلیه می کنند چون فکر می کنند که شما مقصر حال بد انها هستید و زمانیکه حال شان خوب شد مجددا به سمت شما بر می گردند و حتی شاید از شما معذرت خواهی کنند ولی این روند به صورت همیشگی تکرار می شود.

برای پیگیری بحث از ابتدا به لینک زیر مراجعه نمایید.

لطفا رابطه خود با افراد زیر را قطع کنید. قسمت اول

 

درباره‌ی مهدی کربلایی

به کسانی که قصد بهبود شیوه زندگی خود را دارند کمک میکنم تا در کمترین زمان ممکن به سبک زندگی بهتری دست پیدا کنند. به نظر من یکی از دلایل نارضایتی افراد از زندگی، استفاده نکردن از روش ها و قوانین ساده جهان هستی است. روش کار من، همراهی و اموزش قدم به قدم این اصول و روش ها به کسانی است که در جستجوی معنی و مفهوم عمیق تری در زندگی شان هستند.

همچنین ببینید

رابطه خود ب این افراد را قطع کنید- قسمت 6

در این قسمت به نفرات دیگری را معرفی خواهم کرد تا ارتباط خود با وی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *